Usui Reiki 1. astme kahepäevane kursus Pärnus

Traditsiooniliselt kahepäevased ja
individuaalse kontakt-pühitsusega Reiki kursused Eestis!
27.-28. aprill, L-P, kl 12-17
Kontakt: 5066302, Age Pihlak

Toimumiskoht: Pärnu Tiibeti Budismi keskus: https://www.budism.ee/

Pärnu, Vee tn 4 (Peterspordi kõrval), Endla Teatri ees saab ka parkida
Registreerumiseks täida allpoololev registreerumisleht ja vajuta “Saada” nuppu.
Registreeruda saab kuni 21. aprill. Kui jääd regamisega hiljaks ja grupp juba täis, siis ikkagi küsi, kas on tekkinud vaba kohta!

Anname edasi õpetuse puhtal kujul!
1. aste – SHO-DEN
ehk „sisenemine” on sissejuhatav, Reiki baasteadmiste kasutamist sisaldav. Häälestusega avatakse Reiki kanal ja luuakse püsiv ühendus Algallikaga. Õpitakse Jaapani traditsioonilist/juurtepõhist kontaktreikit, enda puhastamise-, laadimise- ja bioenergeetika tajumise tehnikaid. Edaspidi võimalus osaleda kooli praktikumidel.
Tule oma selgelttajumise võimeid avastama!

Kursust viib läbi 18-aastase energiatöö kogemusega Reiki Meister Age Pihlak, loe lisa siit: https://reikikool.ee/artiklid-ja-meedia/reikiga-elu-nagu-aliceil-imedemaal/

1. astme kursus kestab kaks päeva ja on kolmeosaline:
esimeses tutvustan reiki olemust ja ajalugu, I aste tugineb Jaapani maausu shinto filosoofiale
teises viin läbi 1. astme PÜHITSUSE, reikienergia kanailiseerimise ja kätega tervendamise põhialused, seanss iseendale
kolmandas tutvustan enesepuhastuse ja tunnetuse arendamise tehnikaid, räägin vee mõjust inimesele, laeme reikiga vett ja puhastame reikiga ruume, käsitleme Byoseni kui infoedastajat, teeme kontaktreiki praktikat massažilaual/toolil, energiakeskuste tasakaalustamist ja reikiringi

Mida annab 1. astme kursus?
Kõige olulisemaks on kontkathäälestamise/pühitsuse protseduur, mida võib võrrelda raadiovastuvõtja häälestamisega soovitud sagedusele. Seejärel oled Sa võimeline ka ise Reikit kanaliseerima läbi enda käte kõigile ja kõigele.

•  Saad teada, kuidas vahendada energiat endale ja teistele tervendamise eesmärgil. Pärast seda võid tervendavat energiat vahendada: endale, perele, sõpradele, töökaaslastele, loomadele, toidule, taimedele, kodule, autole ja kõikjale meid ümbritsevas keskkonnas.
  • Reiki teeb Sind vaimse õpetuse abil emotsionaalselt intelligentseks ja immuunseks negatiivsetele välistele mõjutustele
  •  Reiki meetod aitab sul saada sõbraks iseendaga ja nautida olevikulist kohalolu – õpetab Sind mediteerima
  •  Reikiga saad tervendada enda minevikku ja luua positiivset tulevikku.
  •  Reiki aitab vabaneda negatiivsest stressist, sõltuvusest ja kroonilisest haigusest samas tugevdades immuunsüsteemi.
  • Reiki aitab avada selgeltnägemise, bioenergeetilisi ja  kehatunnetuse võimeid
  •  Reiki loob selgust ja kainet mõtlemist igapäevasuhetesse ja sündmustesse.
  •  Reiki avardab maailmavaadet ja arendab loovust jõudmaks iseenda tõelise olemuseni, et olla kohal ja õnnelik.
  •  Reiki on verstapostiks vaimsel virgumisel ja taipamisel. Kasutades seda igapäevaselt, saavutad täisväärtusliku elu nii vaimselt kui füüsiliselt.
  •  Reiki aitab Sul kontakteeruda ühendvälja ja algallikaga.
  • 1. astme kordajale!
    Kursus sobib ka neile, kes soovivad uuesti 1. astet korrata.
    Omadele, meie koolis õppinuile, kordamine koos pühitsuse ja uute õppematerjalidega 110 euri.
    !!! Soodustus ei kehti teistele stiliseeritud ja muudetud Reiki stiilidele (Maagiline, Ingli, Kristalli, Karuna, …).
    Olete oodatud end täiendama Jaapani traditsioonilise Reiki, juurtepõhise väeka energia ja täies mahus õpetusega!

Palun võtke kaasa avatud meel, sisejalatsid ja mõlemal päeval lõunapausiks oma moonakott endale meelepärasega. Seljas võiks olla mugavad riided.
Annetus osalemiseks: 210 EUR (osaluskoha tagamiseks palun teha enne kursust tagastamatu annetus 60 eur kooli kontole!)
Kursus sisaldab: Mahukad  juurtepõhised õppematerjalid, 1. astme sertifikaat; reiki praktiseerimine kohapeal.
Meie tegemisi saab jälgida ka FB kaudu: https://www.facebook.com/groups/137203516292494

Registreeru siin!