Vabastav hingamine

VABASTAVA EHK TEADLIKU HINGAMISE  SEANSI KIRJELDUS:
Vabastav ehk teadlik hingamine on kõige lihtsam ja kiirem enesetunde parendamise tehnika. Eesmärgiks on lõdvestunud, rütmilise ja pideva hingamisega äratada eluenergia ning läbi iseenda leida jõudu oma pingetest vabanemiseks. Hingamine parandab vereringet, vähendab unevajadust, tugevdab immuunsust ja suurendab elurõõmu. Teostatakse matil lamades.

Hingamisseanss kestab koos konsultatsiooniga umbes 2 tundi. Hingamisseansile tulles on soovitav kaasa võtta janu kustutamiseks veepudel. Riietus peaks olema mugav.

Vabastav hingamine + konsultatsioon (isiksuse / motivatsiooni analüüs)
100 min / 60 EUR
Reiki Kooli õpilased ja püsikliendid 50 eur

Erinevaid hingamismeetodeid on rakendatud juba aastatuhandeid tagasi nii Vanas-Indias, Hiina meditsiinis, Hiina ja Jaapani võitluskunstides kui ka  Jaapani Reiki tervendusmeetodis. Teadlikult, tahte abil mõjutatakse chi, ki – eluenergia liikumist meeleolu muutmiseks, kõrgema seisundi saavutamiseks, religioossel või oma keha tervendamise eesmärgil. Hingamisega  vaimse/füüsilise seisundi tahtlik mõjutamine on levinud paljudes Ida meditatsiooni ja visualiseerimise tehnikates ja ka erinevate Jooga-stiilide puhul. Sama tehakse ka  Reiki I, II ja III astme praktikates, kus  täidetakse teadliku, järjepideva hingamise abil puhta elujõuga (reiki), hapnikuga  kogu inimese organism. Haiguslike seisundite puhul suunatakse väljahingatav energia/õhk blokeerunud piirkonda. Sellest saabki alguse terviklikkus ja terve-olemine.

Teadlik hingamine aitab meil avastada ja muuta ebaotstarbekaid mõtteid, mis alateadlikult juhivad meie igapäevaelu. Tervist laastav ja ebaõnne toov mõte kajastub kehas negatiivse emotsiooni, ebamugavustunde või valuaistinguna, mis annab märku mure, ängi, viha või valuna. Teadvustades endale elukvaliteeti pärssivad mõtte- ja käitumismallid, on juba suur samm edasi enda elu parendamisel.

Rütmilise ja järjepideva hingamise käigus:

  • vabaneb nii mentaalne, füüsiline kui emotsionaalne pinge
  • aktiveerub eluenergia ja suureneb elurõõm
  • maandatakse emotsioonid ja saavutatakse südamerahu
  • siseelundid masseeruvad rütmilise hingamise käigus
  • „mõtleva mina” ehk sisedialoogi taandumine
  • paraneb vereringe, hapniku küllastatus veres ja suureneb kopsumaht
  • tugevneb immuunsus ja väheneb unevajadus
  • toimub aura transformeerumine ja tšakrate energiataseme harmoniseerumine
  • avardub ja kinnistub teadlikkus oma hingamise abil muuta iseseisvalt meeleseisundit