Reiki praktikapäev 1-2-3 astmele Tallinnas

24. jaanuar, reede, kl 17:30-20:30
Kontakt: Age Pihlak, mob. 5066302
Toimumiskoht: Tallinn, Laulupeo 14, Miibutiik. 

Registreerumiseks täida allpoololev registreerumisleht ja vajuta “Saada” nuppu

Reiki praktikaõhtule on oodatud Usui Reiki 1. 2. ja 3. astme praktiseerijad. Üritusele oodatud ainult meie koolis õppinud reikikad! Kanaldame Reiki-valgust ning oleme südames tänulikud, mõistvad, sõbralikud ja rõõmsad!

Orienteeruv kava:

  • Reiki jututuba: praktikute küsimused ja arutlused reiki tegemise vallas
  • Reiki pühitsus – Reiju Rotiaasta pidulikuks sisseõnnistamiseks!
  • Räägime vaimsest emotsionaalsest tervisest, tüüpilistest argielu läbipõlemise tekkepõhjustest. Kuidas jääda iseendaks ka Rotiaastal 2020. Praktiseerime tõhusamaid harjutusi, ennetusvõtteid, kuidas muuta teadvuseseisundit ning maandada ja lahustada ärevuse-rahutuse tunnet, negatiivset stressi.
  • Reiki voolu aktiveerimine südames ja kätes: selgelttajumist treenivad harjutused kätega Byoseni tunnetamiseks. Harjutame käte ja silmadega skaneerimist ehk sensei Usui intuitiivset meetodit, kuidas leida aurakehades tasakaalust väljasolevaid piirkondi.
  • Grupireiki massaažilaual, tervendusbaasi põhialused: Teeme 1. astme põhist lauareikit: süsteemse “käedpeal meetodi” põhialused, Sensei Usui “kolm teematit” – Mitsubishi, maandust, yin-yan energia ja tshakrasüsteemi tasakaalustamistehnikaid.

Praktikumi juhendab Reiki Meister  Age Pihlak

Ole hea ja palun võta kaasa sisejalatsid ning pane selga mugavad riided!
Annetus kohapeal 35 EUR

Palun registreeruda hiljemalt 20. jaanuariks, 8 kohta, regage aegsasti!

Registreeru siin!