Reiki Meistrite suvekokkutulek Tallinnas

Usui Reiki 3 – Reiki Meistrite suvekokkutulek
 järgmine toimub augustis 2018

Kontakt: 5066302, Age Pihlak
Toimumiskoht: Nõmmel, Kumalase 5
Registreerumiseks täida allpoololev registreerumisleht ja vajuta “Saada” nuppu!

Usui Reiki on algallikapõhine Loomuliku Tervendamise Meetod. Usui Reiki on Jaapanist pärit ning tugineb shintole ja shugendole.
III aste – SHINPI-DEN on meistri tase ehk kõrgeima energeetilise võnketasandiga aste, kus vaimsel arenemisel on väga oluline roll. Sellel astmel antakse üle ja õpitakse kõigi astmete häälestusprotseduure. Meistri tase eeldab teadlikku, elukestvat õpet üksolemises kõiksusega, mille tulemusena avardub sensitiivsus ja ka selgelttajumise võimed.

Osalemise tingimused:  Praktikum sobib neile, kes on läbinud eelnevalt Usui Reiki 3. astme kursuse. Osaleda saavad meie koolis õppinud Meistrid.

NB! Palun korrake kodus eelnevalt üle Reiki 2. astme 3-sümbolit ja 3. astme meistrisümboli kombinatsioonid ning nende kasutamisvõimalused!

Praktikumi juhendajateks Reiki Meistrid Age Pihlak, Heiki Pikker, Eve Oidsalu

Vabal kulgemisel päevakava:

 • Vestlusring vaimse arengu teemadel: iga Meister räägib oma arenguteest, kogemustest reikipraktiku ja õpetajana energiatöös/reikis. Räägime, mida tarka elukool vahepeal meile õpetanud on.
 •  Seekord teemaks: Viienda dimensiooni häälestuses elamine; Castaneda stiiliis harjutused ja praktikad, et elada reiki-küllusteadvuses; jätkame UCHUUU tuuri kosmose peal
 • Human Design: koduleht: https://humandesigneesti.eu/
  Grupi energia ja koostöö meeskonnas ning mis rollid meil grupis täita on? Kokkuvõtlik ülevaade kokkutulekul osalejate grupi disainikaardist Anti Kreemi ja Eve Oidsalu tõlgenduse abil.
 • Taas toob Heiki Pikker põnevaid tehnikaid ja värskeid spirituaalseid uudiseid väekuse tõstmiseks teoorias/praktikas, nii siit ilmast kui vaimuilmast ja erinevatest Reiki-stiilidest
 • Dai-ko-mio aktiveerimine ja meditatsioon: jutuajamine Kõrgema Minaga
 • Reiki erinevate astmete häälestuste, Usui Reiju ja Takata initsiatsioonide harjutamine, uued/vanad reikiharjutused
 • Praktiseerime Reiki erinevaid koolkondi, tehnikaid ülivõimete arendamiseks ja käsitleme teadliku unenägemise eelduseid.
 •  Reiki I, II ja III astme kursuste läbiviimise soovitused ja kodukord
 • Tervendamise ja nõustamise eetika, alused, põhiprintsiibid

Annetus: 25 EUR
Palun registreeruda hiljemalt 27.06.
Meie tegemisi saab jälgida ka FB kaudu:
https://www.facebook.com/groups/137203516292494

Registreeru siin!