Reiki Meistrite kokkutulek Tallinnas

Usui Reiki 3 – Reiki Meistrite kokkutulek:
 järgmine toimub 31.01. neljapäeval, kl 18-21, 2019

Kontakt: Eve Oidsalu
mob: 5282349
Toimumiskoht: Positiivne tervisetuba, Mustamäe tee 5,
VII korrus, tuba 704

Registreerumiseks täida allpoololev registreerumisleht ja vajuta “Saada” nuppu!

Usui Reiki on algallikapõhine Loomuliku Tervendamise Meetod. Usui Reiki on Jaapanist pärit ning tugineb shintole ja shugendole.
III aste – SHINPI-DEN on meistri tase ehk kõrgeima energeetilise võnketasandiga aste, kus vaimsel arenemisel on väga oluline roll. Sellel astmel antakse üle ja õpitakse kõigi astmete häälestusprotseduure. Meistri tase eeldab teadlikku, elukestvat õpet üksolemises kõiksusega, mille tulemusena avardub sensitiivsus ja ka selgelttajumise võimed.

Osalemise tingimused:  Praktikum sobib neile, kes on läbinud eelnevalt Usui Reiki 3. astme kursuse. Osaleda saavad meie koolis õppinud Usui Reiki Meistrid.

NB! Palun korrake kodus eelnevalt üle Reiki 2. astme 3-sümbolit ja 3. astme meistrisümboli kombinatsioonid ning nende kasutamisvõimalused!

Praktikumi juhendajaks Reiki Meister  Eve Oidsalu

Vabal kulgemisel päevakava:

 • Vestlusring vaimse arengu teemadel: iga Meister räägib oma arenguteest, kogemustest reikipraktiku ja õpetajana energiatöös/reikis. Räägime, mida tarka elukool vahepeal meile õpetanud on.
 • Dai-ko-mio ja  2. astme sümboleid aktiveeriv meditatsioon
 •  Seekord teemaks:  Maa energia teadvustamine, enda energeetika puhastamine-maandamine ning teadlik, tasakaalus, rahulik ja hooliv suhtlemine meid ümbritsevaga.
  1. Hatsurei-ho
  2. Isiklike kodu- ja/või tööruumide puhastamine, harmoniseerimine distantsilt
  3. Reikitame Eestimaad – saadame armsale Eestimaale, inimestele selle sees harmoniseerivat valgust. Lahustame ahnuse, hoolimatuse, väikluse, võistlemishimu ja asendame selle hoolimise, turvatunde, vabaduse, südamesoojuse, armastuse ja tarkusega, kus kõik saavad elada parimal võimalikul moel rõõmu ja kergusega.
  4. Lihtne maandustehnika-reikiseanss toolil istudes
  5. Reiki Mawashi – ühine reikiring
 • Põnevaid uudiseid toob Reiki Meister ja osav tarokaardi laduja Marvi Wilson. Jääb üllatuseks, mida uut, põnevat ja nõiduslikku ta seekord meile õpetab! 😉
 • Reiki kõigi astmete häälestuste, Usui Reiju ja Takata initsiatsioonide harjutamine
  Annetus: 30 EUR
  Palun registreeruda hiljemalt 28. jaanuariks.
  Kui hiljem loobute osalemast, siis kindlasti hoolige Meistrist ja teavitage teda vähemalt kaks ööpäeva varem loobumisest! Sellest ei piisa, kui teavitate tundaega varem ja Meister on oma kulutused teinud ning juba ootab teid kohapeal!

  Meie tegemisi saab jälgida ka FB kaudu:
  https://www.facebook.com/groups/137203516292494
  Registreeru siin!