Reiki Meistrite kokkutulek Tallinnas

Usui Reiki 3 – Reiki Meistrite kokkutulek:
 järgmine toimub 27. märtsil, kolmapäeval kl 18-21

Kontakt: Eve Oidsalu
mob: 5282349
Toimumiskoht: Positiivne tervisetuba, Mustamäe tee 5, VII korrus, tuba 704

Registreerumiseks täida allpoololev registreerumisleht ja vajuta “Saada” nuppu!

Usui Reiki on algallikapõhine Loomuliku Tervendamise Meetod. Usui Reiki on Jaapanist pärit ning tugineb shintole ja shugendole.
III aste – SHINPI-DEN on meistri tase ehk kõrgeima energeetilise võnketasandiga aste, kus vaimsel arenemisel on väga oluline roll. Sellel astmel antakse üle ja õpitakse kõigi astmete häälestusprotseduure. Meistri tase eeldab teadlikku, elukestvat õpet üksolemises kõiksusega, mille tulemusena avardub sensitiivsus ja ka selgelttajumise võimed.

Osalemise tingimused:  Praktikum sobib neile, kes on läbinud eelnevalt Usui Reiki 3. astme kursuse. Osaleda saavad meie koolis õppinud Usui Reiki Meistrid.

NB! Palun korrake kodus eelnevalt üle Reiki 2. astme 3-sümbolit ja 3. astme meistrisümboli kombinatsioonid ning nende kasutamisvõimalused!

Praktikumi juhendajaks Reiki Meister  Eve Oidsalu

Vabal kulgemisel päevakava:

 • Vestlusring vaimse arengu teemadel: iga Meister räägib oma arenguteest, kogemustest reikipraktiku ja õpetajana energiatöös/reikis. Räägime, mida tarka elukool vahepeal meile õpetanud on.
 • Dai-ko-mio ja  2. astme sümboleid aktiveeriv meditatsioon
 • Reiki kõigi astmete häälestuste, Usui Reiju ja Takata initsiatsioonide harjutamine
 •  Seekord teemaks:
  Kuna kevadine pööripäev on värskelt möödas (20.03), siis seekord on jutu- ja praktikateemaks kevad, õhk ja hingamine. Koos kevade puhta ja väeka energiaga on inimesel lihtsam oma ellu tuua uut hingamist, värsket silmavaadet ja elurõõmu. Kevadel on juhtivaks elemendiks õhk ja tšakrasüsteemis esindavad õhuelementi kurgukeskus ja kolmas silm. Seega siis keskendume hingamisele ja endas kerguse ning rõõmu loomisele. Hingame täiel ja rõõmsal rinnal. Teeme koos erinevaid hingamisharjutusi, mis lasevad peal selgineda, kehal rahuneda, toovad enda keskmesse.
  Hatsu-rei-ho, Castaneda hingamisharjutus
  • Nõia/Maagi sisemise naeratuse meditatsioon
  • Grupireiki massaažilaual või toolil
 • Põnevaid uudiseid toob üllatus-Meister….

  Annetus: 30 EUR
  Palun registreeruda hiljemalt 25. märtsiks.
  Kui hiljem loobute osalemast, siis kindlasti hoolige Meistrist ja teavitage teda vähemalt kaks ööpäeva varem loobumisest! Sellest ei piisa, kui teavitate tundaega varem ja Meister on oma kulutused teinud ning juba ootab teid kohapeal!

  Meie tegemisi saab jälgida ka FB kaudu:
  https://www.facebook.com/groups/137203516292494
  Registreeru siin!