Kaugreiki Reiju kingituseks: salapärane talvepühade vaikus iseendas

Kaugreiki Reiju ja 2-tunnine seanss
21.detsember kl 12:00 – 31.12. kl 23:59

Võta 2-tunnine seanss vastu Sulle kõige sobivamal ajal ja kõige mugavamas kohas, ajavahemikus 21.12-31.12. 2019
Kaugreiki  vägi ja taotlus loob eeldused Reijuks, aura puhastumiseks ja terviklikuks harmoniseerumiseks.
Reijut viib läbi ja reiki seanssi kanaldab distantsilt Reiki Meister Age Pihlak

Registreeruma ei pea ja nime ütlema ei pea, sest ühendus luuakse minu ja Sinu tahte põhiselt! Kogu reikiüritus on osalejatele kingituseks!

Loe kaugreiki kohta siit lisa: https://reikikool.ee/reikist/kaugreiki-mis-see/

Kurama mägi, Kyoto, Jaapan

Armsad Reiki-inimesed!

Jälle üks aasta hakkab lõppema ning selle aasta suuremad tööd ja tegemised koos inimestega hakkavad rahunema. Seekord on talvepühade aeg parajalt pikk, et puhata kõigest argisest – saada kokku lähedastega, käia looduses ja valmistuda aasta ärasaatmiseks. Aasta jooksul on toimunud meil kõigil palju igasugu asju. Ja võib olla nii mõnigi meist on ringi tormates ja teistega suheldes kaotanud oma sisemise rahu ja unustanud kunagi õpitud Reiki Valguse Väe.

Meil kõigil siin ilmas on oma Tee. Aga Sinul on just Sinu Tee, mida mööda just Sina iga päev ja kogu elu kõnnid. Reiki valgustab igat sinu eluraja hämarat käänakut ja turvab igat sinu keerukat katsumust, kui sa vaid lubad ja tahad. Sa ei ole tegelikult mitte kunagi ei üksi ega üksildane, kui saad teadlikuks Reikist ja iseendast. Reiki Valgus on ka siis olemas, kui Sa ta vahel unustad, sest õhk ehk hapnik on ju kah reiki. Kui taas elu Sind eksamineerib ja kõik muutub ülikeeruliseks, siis küsi hädas ja kannatustes alati abi Suurelt Heledalt Valguselt – ta valgustab kõik uuesti selgeks, lihtsaks ja loomulikuks.
Aga ikkagi, kui sa jääd vaikseks ja istud või heidad pikali, siis sa võid teda lihtsamini kuulda, tunnetada või isegi näha. Ta on koguaeg olemas voolates salamisi nähtamatust algallikast läbi kõige ja kõigi. Ta hoiab kogu Universumit ja meie Maa-palli elusana ja kõigel ümbritseval eluvaimu sees. Ta oli enne meid ja on ka pärast meid koguaeg olemas.
Kas tunned, just nüüd-praegu on ta olemas, kui Sa vaikselt sisse ja välja hingad seda õhulist tühjust, mis sinu ümber on nii ööl kui päeval!
Me oleme salamisi enda sees seda kõike vaikselt teadnud. Seepärast kutsutakse Reikit  salameetodiks, mis teeb su terviklikuks, harmooniliseks, terveks, õnnelikuks ja paneb meie hinged uuesti helisema. 

Et saada kas uuesti Reiki-ree peale või soovid seanssi lihtsalt kollektiivseks kosmiliseks pillerkaaritamiseks, selleks kingin Sulle kaugreiki teel
Reiju koos kahetunnise seansiga.
Nagu sa mäletad, siis Reiju tähendab pühendamist ja õnnistamist algallika energiasse ehk Reiki-rahusse. Kordus-reijut tegi ka Sensei Usui oma õpilastele, reikipraktikutele, et elus teadlikumalt toimida ja tunnetada taas paremini kontakti oma sisemaailma ja loodusega.
Ja lisaks, kui suhtled reikiga, siis alati saad osa meditatsioonist, sest kõik reikipraktikad muudavad teadvuseseisundi meditatiivseks ehk terviklikuks. Reiki tervendab kõike loomulikult ehk loodusega kooskõlas!

1. Ettevalmistus seansi vastuvõtmiseks:

Kodus olles pane muusika mängima:
Lumised metsad: https://www.youtube.com/watch?v=G6yrvC_YxAI
https://www.youtube.com/watch?v=x6UITRjhijI
https://www.youtube.com/watch?v=mUp9Wbw5aQ4
https://www.youtube.com/watch?v=vSyt3D1eut8

2. Ole vaikuses ja süüta küünal (roheline, roosa, lilla, oranž, punane, sinine, kollane, valge). Too oma aseme kõrvale ka klaas vett või kosutavat toormahla, mida on mõnus aegajalt rüübata. Seejärel istu või heida pikali ning vaigista mõtted ja emotsioonid. Meelte vaigistamiseks teadvusta oma hingamist, et see oleks sügav ja rahulik. Kui sul on kehas mõni valutav või pinges koht, siis hõõru peopesad vastamisi soojaks ja aseta kaks kätt pinges kehapiirkonnale ning hoia neid seal vähemalt 5 min või seni kuni see koht soojeneb, lõõgastub. Ja lisa ka teadlik hingamine, hinga sügavalt sisse ja, kui välja hingad, siis suuna mõtte ja tahtega väljahingatud õhk, keha sisemuse kaudu, pinges piirkonna suunas/sisse.

3. Esita taotlus-kavatsus!
Lase selle aasta kannatusi tekitanud sündmused ülevaatamiseks  paariks minutiks tulla valguse kätte ja lase mõistvalt läbi südame soojuse kõigel minna! Ole tänulik ja mõistev õppetundidele! Edaspidi leia tasakaal ratsionaalse ja reiki tunnetusliku reaalsuse vahel – kuldne kesktee! Muuda seda, mida muuta saad, ülejäänut püüa südames mõista!
Kui oled taotluse ja ettevalmistused seansiks teinud, siis lausu: „VÕTAN VASTU REIJU ja REIKI KAUGSEANSI NÜÜD!”

4. Meditatiivne
sätendava Valguse voolamine mööda keha:

Sillerdav valgus voolab Algallikast vihmana ülalt alla ja siseneb sinu pealae kaudu ning täidab pehmelt kogu sinu pea.  Pehme piimvalge nektar valgub edasi sinu kaela, õlgadesse, rinnakusse ja sealt edasi täidab kogu sinu füüsilise keha kuni sõrmeotsteni ja jalataldeni välja. Valgus on nii võimas, et imbub sinu lõpmatusse kuni rakkudeni ja alateadvusse välja!
CHO-KU-REI  Nii juba ongi!


Olgem terviklikud, lihtsad ja loomulikud!
Soovime Teile imelist jõuluaega kõige kallimatega
ja rõõmsat aastavahetust kõige rõõmsamatega!

Valgustavate kohtumisteni uuel aastal!
 Teie Eesti Reiki Kool