Kaugreiki maraton: Volbripäeva rõõmupidu!

Volbripäeva rõõmupidu!
1. mai kl 12:00 – 1. mai kl 23:59

Võta maraton või seanss vastu Sulle kõige sobivamal ajal ja kõige mugavamas kohas.
Igal täistunnil algab kaugseanss uuesti ja sa saad seda maratonina 12 tundi jutti taaskogeda. Reiki maratoni vägi ja taotlus loob eeldused vanadest ja mittetoimivatest mustritest lahtilaskmiseks, uue energia tulekuks ja harmoniseerumiseks.
Energiat kanaliseerivad Eesti Reiki Kooli Reiki Meistrid: Veronika Padar, Age Pihlak, Eve Oidsalu, Heiki Pikker ja Anti Kreem.

Loe lisa kaugreiki kohta siit: https://reikikool.ee/reikist/kaugreiki-mis-see/

 Reiki maratoni põhieesmärgiks on avada ennast loodusenergiatele, Kevade Vaimule ja Reiki energiale. Hõisata, tantsida koos loodushaldjatega ja kümmelda päikesevalguses. Vabastada oma kehast ja kodust aeglased ja raskemad energiad ning lasta mõtetesse ja koju tärkamisaja õhulisi, helisevaid ja elurõõmsaid vibratsioone.
Vanarahvakalendri järgi tähistatakse Volbripäeva 30. aprill – 1. mail. Seda tähtpäeva teatakse kui nõidade, tarkade, maagide, šamaanide kevadpühana, mil taas heidetakse ühte loodusenergiatega. Eestis Volbripäeva kombestikus oli levinumaks märgiks maaharimine, väetamine ja kaunviljade külv. Kõige halva eemalepeletamiseks rakendati tuleenergiat maitule nime all, kus põletati kõik vana ja mitteedendav energia. Kurja eemaleajamiseks kasutati ka trummilöömist, vilepilli puhumist, kellade helistamist, plaksutamist, laulmist ja huilgamist.

Nüüd järgime ka meie oma esivanemate traditsioone ja heidame loodusega ühte!

1. Keha äratamine ja häälestamine lõhnavatele kevadenergiatele ja ühenduse võtmine ÕHU-elemendiga, mis sümboliseerib kevadet kui uut algust.

 • Hinga sügavalt ja rahulikult ja keskendu oma ninale, suule, kõrile ja kurgutshakrale, hingamisteedele, kopsudele ja südamele. Vabasta hingamise abil end kõigest, mis vaevab sinu vaimu, hinge ja südant! Näe vaimusilmas hingates, kuidas murepallid sinust eemalduvad ja puhu neid endast järjest kaugemale kosmosesse ja olematusse.
 • Hinga kogu keha ja kopsuga terviklikult ja ole nagu värskendav puhas tuuleÕHK! Kui sa hingad, siis ujuta visualiseerides kõri/kaela piirkond üle taevasinise värvi ja valgusega. Vaimusilmas hõlju ja lendle helesinises taevalaotuses ja lase pehmel tuulepuhangul oma kehast välja puhuda kõik pinged ja ebameeldivad emotsioonid.
  Kuula lisaks kõritshakra meditatsiooni: https://www.youtube.com/watch?v=QwzSOF9GEHo

2. Jälgi igapäevaselt, et hing oleks vaba/rahulolev ja, et kõri, kaela ja turja peal ei oleks ängistavat energiat!

 • Ela igapäevaselt sedaviisi, et hiljem poleks midagi kahetseda!
 • Kasuta oma keha rõõmustamiseks ja armastamiseks!
 • Suhtle, väljenda ja räägi julgelt oma südametunde ja armastuse keeles!
 • Räägi ja väljenda ennast igapäevaselt läbi armastavate sõnade!
 • Probleemid ja takistused on õppimiseks/arenemiseks
  ja selle harmoniseerimiseks anna julgelt oma parim!
 • Muuda seda, mida muuta on võimalik ja mida muuta ei saa,
  õpi lahti laskma ja aktsepteerima!
 • Ole alati teadlik sellest, mis siin, praegu sinu sees ja ümber toimub!
 • Ela võimalikult palju sedaviisi, et sinu hing ja süda pakatab rõõmust!
  Õpi pähe ja korda mantrana:

  Kõik minu sees on rahus!
  Kõik on omal kohal!
  Kõige eest on hoolt kantud,
  andes oma võimetest parima!

3.  Volbriöö seanssi toetame Reiki kosmilise energiaga ja eritehnikatega:

 • Kosmilise energiaga ühenduse loomine – Kuldselt sillerdav Suur Hele Valgus langeb 12 tundi jutti üle sinu aura ja füüsilise keha, pealaest jalataldadeni välja. See valgus on nii võimas ja ere, et tungib ka sinu kehasisemuse kõige pisema osakese ja rakuni välja.
 • Keha ja aura vabastamine/puhastamine mentaalsetest, emotsionaalsetest ja füüsilistest toksiinidest: Traditsiooniline Jaapani Reiki tehnika – Tanden Chiryo-ho. Keskendume seedimist ja ainevahetust juhtivatele näärmetele ja organitele: magu, soolestik, maks ja neerud.
 • Kolme-kalliskivi ja väiksemate tšakrate pesu ja harmoniseerimine – kolmanda silma, südamekeskuse ja nabakeskuse vahelise kanali valgustamine.
 • Keha äratamine ja häälestamine õhuelemendi põhisele kevadenergiale ning hingamisteede ja vastavate näärmete avardamine, harmoniseerimine.
 • Maaenergiaga ühenduse loomine, kõigi aurakehade maandamine, siis maiste tegemiste ja eluoludega kergem kohaneda.
 • Yin-Yang energiate ja kolmanda silma kanali harmoniseerimine/valgustamine – harmoniseeruvad suhted nii naiste kui meestega.

4. Enne seanssi mine loodusesse ja naudi kõike seda, mida sinu silm haarab. Soovitavalt mine männimetsa või mere äärde. Männid on rõõmsa kopsu ja südant avardava energiaga. Või otsi endale maagiline kasepuu, kus all olles esitada südamesoove. Kodus olles pane muusika mängima või ole vaikuses ja süüta küünal (roheline, roosa, lilla, punane, sinine, kollane, valge). Seejärel istu või heida pikali ning vaigista mõtted ja emotsioonid. Meelte vaigistamiseks teadvusta oma hingamist, et see oleks sügav ja rahulik.
Kevadhommiku muusikapala: https://www.youtube.com/watch?v=H1sA_ha5NWg&list=RDH1sA_ha5NWg#t=3

• Sa võid seansi vastu võtta 12 t jooksul, ükskõik mis ajal ja nii palju, kui hing ihkab. Seansi aja ja pikkuse määratad ise, kasvõi 12 t jutti. Ja see ei sega ka magamist, pigem annab pehme ja turvalise une. Ka oma asjatoimetusi tehes oled terve ööpäeva turvaliselt reikienergiaga ümbritsetud nii kodus, tööl kui õues.
Kui oled ettevalmistused seansiks lõpetanud, siis lausu: „VÕTAN REIKI SEANSI VASTU NÜÜD!“

5. Kui soovid maratoni maksimaalset toimet, sel juhul looduses olles mine kasepuu alla ja esita sosinal oma südamepalve/soov. Metshaldjad sosistasid meile, et kasepuu oma puhtuse ja tervendava energiaga vahendab kõik palved ja soovid otse Maaema südamesse. Oma soovi esitades tunneta oma rinnapiirkonda ja südant armastusest ja põnevusest vibreerimas. Pane oma rind sõnade ja armastusega helisema. Ja tekita endas tunne, nagu su soov olekski juba täitunud! Ja ole selle eest südamest tänulik!
• Võimalusel võid päriselt külvata seemneid mulda kohaloleva ja hooliva meeleoluga. Või vaimusilmas visualiseeri, kuidas sa istutad rammusasse mulda oma salasoovide seemned ning kastad, õhutad ja soojendad taimealget hoolitseva käe ja pilguga!  Näe tulevikus ette, kuidas sa jälgid armastava pilguga kui jõudsalt uhkelt see taimi areneb: juurdub, õitseb ja kasvatab okstele lehti ja vilju! See tunnetuslik ja kohalolev tegevus sümboliseerib loomist ja külluse juurdekasvu!
• Võimalusel tee sinagi lõke, kus saad põletada kõik vana ja mitteedendav energia. Maagilise tööriistana võid kasutada traditsioonilist trummilöömist, kellakõlistamist, plaksutamist ja huilgamist. Kõva paukuv heli peletab negatiivsed energiad eemale, et rajada võimalused positiivsetele energiatele. Lisaks tantsi oma maagilist tantsu ümber lõkketule.

 NB!  Infoleht on küll pikk, kuid palun lugege see läbi! Seejärel täitke allpool olev osalemise lahter ja vajutage saada nuppu. Siis me näeme teie nime ning registreerime teid üritusele. Me ei hakka igale ühele eraldi vastust tagasi saatma, osalejate külluse tõttu nii on meil lihtsam energiatööd teha.  Seejärel palun tehke annetus kooli tegevuse heaks. Oleme Teile südamest tänulikud!

Ürituse energeetiline värav avaneb, kui olete teinud annetuse:
MTÜ Eesti Reiki Kool
Swedbank konto nr: EE762200221049460244
Selgitusse märkige: “annetus”
Summa: 10 EUR 1 osaleja (12 tundi  )

Registreeru siin!