Kaugreiki maraton – KEVAD SÜDAMESSE JA PUNA PÕSKEDESSE!

Eesti Reiki Kool 
Kaugreiki maraton – KEVAD SÜDAMESSE JA PUNA PÕSKEDESSE!
21.märtsil kl 12:00 – 21.03. kl 23:59
Võta maraton või seanss vastu Sulle kõige sobivamal ajal ja kõige mugavamas kohas.
Igal täistunnil algab kaugseanss uuesti ja sa saad seda maratonina 12 tundi jutti taaskogeda. Reiki maratoni vägi ja taotlus loob eeldused aura puhastumiseks ja harmoniseerumiseks.
Energiat kanaliseerivad Eesti Reiki Kooli Reiki Meistrid: Veronika Padar, Age Pihlak, Eve Oidsalu, Heiki Pikker ja Anti Kreem.

berriesReiki maratoni põhieesmärgiks on vabastada ja puhastada kogu organism ja aura kõikvõimalikest negatiivsetest energiatest ja toksiinidest. Lõppenud on pikk talveperiood ja ongi käes aeg astuda kevade õhulistesse energiatesse.
Lisaks energeetilisele laadimisele, kosutagem targalt ka oma organismi eelmise suve marja- ja mahlavarudega. Enne seanssi kui võimalik, minge loodusesse, nautige päevavalgust ja tärkava looduse ilu. Soovitavalt jalutage männimetsas või mere ääres. Männid kiirgavad rõõmsat ja maandavat elujõu energiat ning eritavad eeterlikke hõngusid. Laske kevadtuultel taevasse lennutada kõik peas olevad muremõtted ja hinge rõhuvad tunded. Siruta oma pea ja keha taevaste kõrguste poole ning lase elurõõmul ja kergusel oma kehasse voolata!

Reiki maratoni käigus puhastatakse Kuldse Valgusega kogu organism ja aura kõikvõimalikest negatiivsetest energiatest ja toksiinidest. Kullasära tugevdab vaimu, puhastab mõtlemist ja tervendab auraseinad. Tugev ja terve aura omakorda kaitseb füüsilise keha tervist, karastab immuunsüsteemi ja hoiab argisuhted elutervena. Kuldne valgus edendab ka äri- ja töösuhteid ning aitab ligi tõmmata küllusliku ja rõõmsa Raha Vaimu koos rahaenergiaga.

1. Ettevalmistus seansi vastuvõtmiseks:
Kodus olles pane muusika mängima või ole vaikuses ja süüta küünal (roheline, roosa, lilla, oranž, punane, sinine, kollane, valge). Too oma aseme kõrvale ka klaas vett või kosutavat toormahla, mida on mõnus aegajalt rüübata. Seejärel istu või heida pikali ning vaigista mõtted ja emotsioonid. Meelte vaigistamiseks teadvusta oma hingamist, et see oleks sügav ja rahulik. Kui sul on kehas mõni valutav või pinges koht, siis hõõru peopesad vastamisi soojaks ja aseta kaks kätt pinges kehapiirkonnale ning hoia neid seal vähemalt 5 min või seni kuni see koht soojeneb, lõõgastub. Ja lisa ka teadlik hingamine, hinga sügavalt sisse ja, kui välja hingad, siis suuna mõtte ja tahtega väljahingatud õhk, keha sisemuse kaudu, pinges piirkonna suunas/sisse.
Kui oled ettevalmistused seansiks lõpetanud, siis lausu: „VÕTAN VASTU REIKI KAUGSEANSI NÜÜD!”

2. Mäng looduslike algelementidega:

• Ole nagu leebelt soojendav ja jõuduandev TULI! Tuli on muutev jõud, mis hävitab vana energia uue teelt ja peletab eemale negatiivse energia.
• Ole nagu voolav VESI! Lase veel uhada ja pesta kõik tume, raske ja määrdunud oma vaimust, hingest ja kehast! Lase lahti vanadest ja rasketest mõttemustritest, asjadest ja inimestest.
• Ole nagu värskendav puhas tuuleÕHK! Ole avatud uutele, kergetele, rõõmsatele, laadivatele ja edasiviivatele energiatele. Hinga täiel ja rõõmsal rinnal.
• Ole nagu armastav, hoolitsev, turvaline ja maandav  MAA-EMA! Maa on oma iseloomult stabiilne, rahustav, kaitsev, maandav, kindel ja viljakas. Soo poolest aga naiselik ja vastuvõtlik. Maa annab kõigile toidu ja peavarju ning tagab kõigile esmased vajadused. Sinu füüsiline keha on maaelemnt.

3. Mida annab Reiki maraton?

  • Aurapesu kuldse leegi ja reikivihmaga.
  • Kroontšakra avamine ja Kuldkollase Kosmilise energiaga ühenduse loomine – Suur Hele Valgus langeb 12 tundi jutti üle sinu aura ja füüsilise keha, pealaest jalataldadeni välja. See valgus on nii võimas ja ere, et tungib ka sinu kehasisemuse kõige pisema osakese ja rakuni välja.
  • Kolmanda- neljandasilma tuulutamine, füüsiliste silmade puhastamine ja ajutegevuse rahustamine.  Yin-Yang energiate ja kolmanda silma kanali harmoniseerimine/valgustamine – harmoniseeruvad suhted nii naiste kui meestega.
  • Keha äratamine ja häälestamine õhuelemendi põhisele kevadenergiale ning kõritšakra, hingamisteede ja kopsude avardamine, harmoniseerimine.
  • Südametunnetuse, südamerahu ja turvatunde südmesse ankurdamine
  • Päikesepõimiku ülekuldamine elutahte, elurõõmu energiaga ja loovuse energiaga, mis puhastab ja pehmendab ego-isiksust-elukaart negatiivsetest mälestustest. Selle käigus tugevneb immuunsüsteem ja seedetegevus.
  • Keha ja aura vabastamine/puhastamine mentaalsetest, emotsionaalsetest ja füüsilistest toksiinidest: Traditsiooniline Jaapani Reiki tehnika – Tanden Chiryo-ho. Keskendume seedimist ja ainevahetust juhtivatele näärmetele ja organitele: magu, soolestik, maks ja neerud.
  • Kolme teemanti meetod – Mitsubishi
  • Alakehas elujõu ja sexuaalenergia sooja lõõmava energiaga kosutamine ja kasvatamine
  • Maaenergiaga ühenduse loomine, kõigi aurakehade maandamine, siis maiste tegemiste ja eluoludega kergem kohaneda.

NB!  Infoleht on küll pikk, kuid palun lugege see läbi! Seejärel täitke allpool olev osalemise lahter ja vajutage saada nuppu. Siis me näeme teie nime ning registreerime teid üritusele. Me ei hakka igale ühele eraldi vastust tagasi saatma, osalejate külluse tõttu nii on meil lihtsam energiatööd teha.  Seejärel palun tehke annetus kooli edendamise heaks. Oleme Teile südamest tänulikud!

Ürituse energeetiline värav avaneb, kui olete teinud annetuse:
MTÜ Eesti Reiki Kool
Swedbank konto nr: EE762200221049460244
Selgitusse märkige: “annetus”
Summa: 10 EUR 1 osaleja (12 tundi  )

Registreeru siin!