Reiki praktikapäev 1-2-3 astmele Tallinnas

26. aprill, reedel, kl 18-21
Kontakt: Age Pihlak, mob. 5066302
Toimumiskoht: Tallinn, Laulupeo 14, Miibutiik. 
Kohtume Manni juures!

Registreerumiseks täida allpoololev registreerumisleht ja vajuta “Saada” nuppu

Reiki praktikaõhtule on oodatud Usui Reiki 1. 2. ja 3. astme praktiseerijad. Üritusele oodatud ainult meie koolis õppinud reikikad! Kanaldame Reiki-valgust ning oleme südames tänulikud, mõistvad, sõbralikud ja rõõmsad!

Orienteeruv kava:

  • Jututeemaks seekord: õhk-hapnik-hingamine, sest alanud on värske ja lõhnav kevad. Koos kevade puhta ja väeka energiaga on lihtsam ka inimesel oma ellu tuua uut hingamist, värsket silmavaadet ja elurõõmu. Praktiseerime castaneda-stiilis hingamistehnikat ja laseme minna ebasobivatel ja ebamugavatel vanadel kogemustel, et luua uus harmooniline reaalsus. Hingame läbi nähtava ja nähtamatu maailma ning teeme väikese kokkuvõtte kogetust.
  • Distantsreiki oma koduruumidele (selgeltnägemist suurendame luubiga) ja Eestimaale
  • Reiki voolu aktiveerimine südames ja kätes: selgelttajumist treenivad harjutused kätega Byoseni tunnetamiseks. Harjutame käte ja silmadega skaneerimist ehk sensei Usui intuitiivset meetodit, kuidas leida aurakehades tasakaalust väljasolevaid piirkondi.
  • Grupireiki massaažilaual, tervendusbaasi põhialused: Teeme 1. astme põhist lauareikit. Sensei Usui kolme-teemanti meetodit, maandust, yin-yan energia ja tshakrasüsteemi tasakaalustamistehnikaid.

Praktikumi juhendab Reiki Meister  Age Pihlak

Ole hea ja palun võta kaasa sisejalatsid ning pane selga mugavad riided!
Annetus kohapeal 30 EUR

Palun registreeruda hiljemalt 24. aprilliks, 8 kohta, regage aegsasti!

Registreeru siin!